ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо забезпечення громадян України, які проживають у сільській місцевості, у віддалених від закладів охорони здоров'я населених пунктах, якісною та доступною медичною допомогою

З метою забезпечення громадян України, які проживають у сільській місцевості, у віддалених від закладів охорони здоров'я населених пунктах, якісною та доступною медичною допомогою, спрямованою передусім на профілактику і діагностику захворювань:

М. АЗАРОВУ


Ужити заходів щодо забезпечення, у тому числі із застосуванням механізму державно-приватного партнерства, потреб закладів охорони здоров'я у сучасних спеціалізованих медичних автобусах із відповідним обладнанням, необхідних для комплексного медичного обслуговування населення, яке проживає у сільській місцевості, у віддалених від закладів охорони здоров'я населених пунктах.

Доповісти до 1 жовтня 2012 року


Р. БОГАТИРЬОВІЙ
А. МОГИЛЬОВУ,
головам обласних державних адміністрацій


1. Проаналізувати ефективність використання наявних спеціалізованих медичних автобусів для забезпечення комплексним медичним обслуговуванням населення, яке проживає у сільській місцевості, у віддалених від закладів охорони здоров'я населених пунктах, та за результатами аналізу розробити відповідні медико-технічні вимоги до таких транспортних засобів.

Термін - 1 вересня 2012 року


2. Визначити потреби закладів охорони здоров'я у сучасних спеціалізованих медичних автобусах із відповідним обладнанням, необхідних для комплексного медичного обслуговування населення, яке проживає у сільській місцевості, у віддалених від закладів охорони здоров'я населених пунктах, та внести в установленому порядку відповідні пропозиції.

Термін - 1 вересня 2012 року


 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали