ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо забезпечення конституційних прав на житло громадян, які проживають у гуртожитках

З метою забезпечення конституційних прав на житло громадян, які проживають у гуртожитках:

М. АЗАРОВУ


1. Забезпечити супроводження у Верховній Раді України проекту Закону України про Загальнодержавну цільову програму передачі гуртожитків у власність територіальних громад на 2012 - 2015 роки (реєстр. N 10226 від 19 березня 2012 року) та вжити заходів щодо розроблення і прийняття інших нормативно-правових актів, необхідних для вдосконалення регулювання питань користування гуртожитками, їх утримання та забезпечення прав громадян, які мешкають у гуртожитках.

Доповісти до 31 грудня 2012 року

2. Організувати роботу урядової "гарячої лінії" з проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло та в разі необхідності забезпечувати відповідне реагування в установленому порядку на факти порушень прав громадян.

Доповідати щоквартально, до 10 числа місяця, що настає за звітним кварталом

А. МОГИЛЬОВУ,
головам обласних, Київської, Севастопольської міських державних адміністрацій


Забезпечити активізацію роботи обласних (регіональних) комісій із розв'язання проблемних питань забезпечення прав мешканців гуртожитків на житло.

Інформувати про результати роботи комісій щоквартально, до 10 числа місяця, що настає за звітним кварталом

В. ПШОНЦІ


Пропоную вжити в установленому порядку заходів щодо узагальнення пленумом Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ та пленумом Вищого адміністративного суду України практики застосування Закону України "Про забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків", зокрема положень щодо виселення громадян із гуртожитків без надання їм іншого придатного для проживання житла, з метою забезпечення однакового застосування норм права при вирішенні справ відповідної судової юрисдикції.

Термін - 15 червня 2012 року

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали