ДОРУЧЕННЯ
Президента України

Щодо забезпечення прозорості здійснення автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ

З метою забезпечення прозорості здійснення автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість:

О. КЛИМЕНКУ

1. Вживати заходів щодо посилення внутрішнього контролю за додержанням посадовими особами органів державної податкової служби вимог законодавства під час проведення камеральних перевірок платників податку на додану вартість, які відповідають установленим Податковим кодексом України критеріям для отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку, з метою недопущення безпідставних відмов у здійсненні автоматичного бюджетного відшкодування за результатами камеральних перевірок.

Термін - постійно

2. Щомісячно аналізувати фактори, які впливають на динаміку автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість, та оприлюднювати результати такого аналізу.

Доповідати щомісяця до 20 числа

3. Забезпечувати щомісячне узагальнення інформації стосовно здійснення автоматичного бюджетного відшкодування податку на додану вартість, зокрема, щодо:

кількості платників податку, які відповідають установленим Податковим кодексом України критеріям для отримання автоматичного бюджетного відшкодування податку, та обсягів заявлених ними до відшкодування сум податку, кількості тих із них, яким за результатами камеральних перевірок органів державної податкової служби не здійснено автоматичне бюджетне відшкодування податку, та обсягів заявлених ними сум до відшкодування, а також підстав, з яких таким платникам не здійснено автоматичного бюджетного відшкодування податку;

порушень посадовими особами органів державної податкової служби вимог законодавства під час проведення камеральних перевірок платників податку на додану вартість, які відповідають установленим Податковим кодексом України критеріям для отримання автоматичного бюджетного відшкодування такого податку.

Доповідати щомісяця до 25 числа

 

Президент України

В. ЯНУКОВИЧ

11 листопада 2011 року

 

 




 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали