КОМІТЕТ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ У СПРАВАХ ПЕНСІОНЕРІВ, ВЕТЕРАНІВ ТА ІНВАЛІДІВ

ЛИСТ

від 12.05.2010 р. N 04-26/14-150

Президенту Всеукраїнської молодіжної організації "Молодь проти корупції"
Горгану О. Л.
вул. Лютеранська, 27 - 29, м. Київ, 01024 


Шановний Олександре Любомировичу!

У Комітеті у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів розглянуто Ваше звернення щодо забезпечення реалізації наданих відповідним категоріям осіб пільг та компенсацій, зокрема, на безкоштовний проїзд.

Комітет також стурбований ситуацією, яка склалася при забезпеченні різних категорій осіб відповідними пільгами. На сьогодні право на пільги має більше третини населення. Основними джерелами фінансування витрат, пов'язаних з наданням пільг, є державний та місцеві бюджети. Частина таких витрат здійснюється підприємствами, на яких працювали або працюють пільгові категорії громадян, а також підприємствами, які надають житлово-комунальні, транспортні та інші послуги.

Як показує аналіз звернень, а також результати проведених нарад, семінарів, питання обліку наданих пільг на сьогодні є одним із найактуальніших як для тих, хто їх одержує, так і для тих, хто зобов'язаний забезпечити їх реалізацію. Впевнені в одному, що відповідь на це питання можливо віднайти лише за результатами системного діалогу всіх зацікавлених сторін.

З повагою,

 

Голова Комітету 

В. Сушкевич 


 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали