МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 6 жовтня 2011 року N 408

Щодо забезпечення виконання міжнародних зобов'язань в сфері залізничного вантажного сполучення

Відповідно до підпунктів 4.1.22 (Указ N 581/2011) та 4.3 Положення про Міністерство інфраструктури України (Указ N 581/2011), затвердженого Указом Президента України від 12.05.2011 N 581, постанови Кабінету Міністрів України від 03.04.93 N 246 "Про угоди щодо міжнародного залізничного вантажного та пасажирського сполучення", Угоди про міжнародне залізничне вантажне сполучення (УМВС), Статуту Тарифного союзу залізничного товариства АТ Карго Словаччина (далі - ЗССК КАРГО) та залізниць України (далі - УЗ), Протоколу Тарифної Конференції з Словацько-Українського вантажного тарифу для перевезень повагонних відправлень (далі - СУТ), яка відбулася 08 - 10.12.2010 в м. Варшава, наказую:

1. Державній адміністрації залізничного транспорту України виконувати функції з керівної залізниці відповідно до пунктів 2 та 3 статті 3 Статуту Тарифного союзу ЗССК КАРГО - УЗ.

2. Департаменту економіки та фінансів, Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту здійснювати заходи щодо надання Державній адміністрації залізничного транспорту України, як керівній залізниці, необхідних пропозицій та пояснень щодо тарифної політики України не пізніше 6-ти тижнів до початку Тарифної Конференції з СУТ.

3. Відповідальність за належне, якісне та своєчасне виконання функцій, передбачених пунктом 1 цього наказу, покласти на Генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України Козака В. В.

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Єфименка К. О.

 

Віце-прем'єр-міністр України -
Міністр інфраструктури України

Б. В. Колесніков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали