ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 18.05.2017 р. N 3316-1/2.0/171-17

Керівникам суб'єктів господарювання, які займаються реалізацією, зберіганням і застосуванням лікарських засобів
Керівникам територіальних органів Держлікслужби

У відповідності до Конституції України, ст. 15, ст. 22, ст. 55 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", ст. 15, ст. 21 Закону України "Про лікарські засоби", Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Постанова N 647), п. 3.2.2 Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України, затвердженого наказом МОЗ України від 22.11.2011 за N 809 (Порядок N 809), Правил утилізації та знищення лікарських засобів, затверджених наказом МОЗ України від 24.04.2015 за N 242 (Наказ N 242), та на підставі надходження від ТОВ "Аллерган Україна", що представляє інтереси компанії "Аллерган Фармасьютікалз Ірландія", інформації, що серія C5345 C3 лікарського засобу БОТОКС=> / BOTOX=> Комплекс ботулінічного токсину типу A (від Clostridium botulinum), порошок для розчину для ін'єкцій по 100 одиниць - Аллерган у флаконі N 1, не вироблялася "Аллерган Фармасьютікалз Ірландія", Ірландія:

ЗАБОРОНЯЮ реалізацію, зберігання та застосування фальсифікованої серії C5345 C3 лікарського засобу БОТОКС=> / BOTOX=> Комплекс ботулінічного токсину типу A (від Clostridium botulinum), порошок для розчину для ін'єкцій по 100 одиниць - Аллерган у флаконі N 1, із маркуванням виробника "Аллерган Фармасьютікалз Ірландія", Ірландія.

Суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження перевірити наявність серії C5345 C3 лікарського засобу БОТОКС=> / BOTOX=> Комплекс ботулінічного токсину типу A (від Clostridium botulinum), порошок для розчину для ін'єкцій по 100 одиниць - Аллерган у флаконі N 1, із маркуванням виробника "Аллерган Фармасьютікалз Ірландія", Ірландія, та вжити заходів щодо його вилучення з обігу шляхом знищення, про що у двотижневий термін поінформувати територіальний орган Держлікслужби за місцем розташування.

Контроль за виконанням даного розпорядження здійснюють територіальні органи Держлікслужби за місцем розташування.

Невиконання даного розпорядження тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

Копії даного розпорядження направлені:

МОЗ України;

ДП "Державний експертний центр МОЗ України";

ТОВ "Аллерган Україна", Україна.

 

Голова

Н. Я. Гудзь
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали