ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ ТА КОНТРОЛЮ ЗА НАРКОТИКАМИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.05.2017 р. N 3068-1.1.1/2.0/171-17

Керівникам суб'єктів господарювання, які займаються реалізацією, зберіганням і застосуванням лікарських засобів
Керівникам територіальних органів Держлікслужби

У відповідності до Конституції України, ст. 15, ст. 22, ст. 55 Закону України "Основи законодавства України про охорону здоров'я", ст. 15, ст. 21 Закону України "Про лікарські засоби", Положення про Державну службу України з лікарських засобів та контролю за наркотиками (Постанова N 647), п. 3.2.2 Порядку встановлення заборони (тимчасової заборони) та поновлення обігу лікарських засобів на території України, затвердженого наказом МОЗ України від 22.11.2011 за N 809 (Порядок N 809), Правил утилізації та знищення лікарських засобів, затверджених наказом МОЗ України від 24.04.2015 за N 242 (Наказ N 242), та на підставі інформації від ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця" щодо факту фальсифікації лікарського засобу НАТРІЮ ХЛОРИД - ДАРНИЦЯ, розчин для інфузій, 9 мг/мл по 400 мл у флаконах, серії ТК111016, виробництва ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна:

ЗАБОРОНЯЮ реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу НАТРІЮ ХЛОРИД - ДАРНИЦЯ, розчин для інфузій, 9 мг/мл по 400 мл у флаконах, серії ТК111016, з маркуванням виробника ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна, з нанесенням на флакон самоклеючої етикетки з написом "Рідина для промивання очей. Eye rinsing liquid" та стилістичними малюнками (Додаток 1).

Суб'єктам господарювання, що здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, невідкладно після одержання даного розпорядження перевірити наявність лікарського засобу НАТРІЮ ХЛОРИД - ДАРНИЦЯ, розчин для інфузій, 9 мг/мл по 400 мл у флаконах, серії ТК111016, з маркуванням виробника ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна, із зазначеною ознакою фальсифікації, та терміново вжити заходів щодо його вилучення з обігу шляхом повернення постачальнику (виробнику) та/або знищення, про що в двотижневий термін поінформувати територіальний орган Держлікслужби за місцем розташування.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на територіальні органи Держлікслужби за місцем розташування.

Невиконання даного розпорядження тягне за собою відповідальність згідно чинного законодавства України.

Копії даного розпорядження направлені:

МОЗ України;

ДП "Державний експертний центр МОЗ України";

ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна.

 

В. о. Голови

О. П. Речкіна

 

Додаток 1

Зворотня сторона флакону лікарського засобу НАТРІЮ ХЛОРИД - ДАРНИЦЯ, розчин для інфузій, 9 мг/мл по 400 мл у флаконах, серії ТК111016, з маркуванням виробника ПрАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", Україна

  
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали