ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ЛИСТ

від 18.11.2016 р. N 602-113-18/21347

Кабінету Міністрів України
Головним держінспекторам ветмедицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя
Головним держінспекторам ветмедицини регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті
МЗС України
Міністерству економічного розвитку і торгівлі України
МОЗ України
Міністерству інфраструктури України
МВС України
Державному комітету телебачення і радіомовлення України
СБ України
Адміністрації Державної прикордонної служби України
Державній фіскальній службі України
Посольству Федеративної Республіки Німеччина в Україні

Лист втратив чинність(згідно з листом Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 24 січня 2017 року N 602-113-18/1007) (Лист N 602-113-18/1007)

Згідно з офіційним повідомленням Міжнародного епізоотичного бюро на території Федеративної Республіки Німеччина зареєстровано захворювання на високопатогенний грип птиці.

Враховуючи додаткову інформацію, надану компетентним органом Федеративної Республіки Німеччина щодо заходів, які вживаються на території країни з метою локалізації та ліквідації вказаного захворювання, та беручи до уваги рекомендації, викладені у статті 10.4 Кодексу здоров'я наземних тварин МЕБ, забороняється ввезення із земель Шлезвіг-Гольштейн та Мекленбург-Передня Померанія Федеративної Республіки Німеччина в Україну птиці, продуктів та сировини з неї (за винятком сировини та продуктів, що пройшли обробку методом, який гарантує знищення збудника вказаного захворювання).

Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, здійснювати відповідно до Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

 

Заступник Головного державного інспектора
ветеринарної медицини України

М. В. Білоус
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали