ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

ЛИСТ

від 17.08.2016 р. N 602-113-18/8071

Кабінету Міністрів України
Головним держінспекторам ветмедицини Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя
Головним держінспекторам ветмедицини регіональних служб державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду на державному кордоні та транспорті
МЗС України
Міністерство економічного розвитку і торгівлі України
МОЗ України
Міністерству інфраструктури України
МВС України
Державному комітету телебачення і радіомовлення України
СБ України
Адміністрації Державної прикордонної служби України
Державній фіскальній службі України
Посольству Російської Федерації в Україні

Згідно з офіційною інформацією Всесвітньої організації охорони здоров'я тварин (МЕБ) на території Російської Федерації зареєстровано захворювання на заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби.

Враховуючи вищезазначене та беручи до уваги рекомендації, викладені в статті 11.11 Кодексу здоров'я наземних тварин МЕБ (у редакції 2015 року), забороняється ввезення в Україну з Російської Федерації великої рогатої худоби, генетичного матеріалу, продукції та сировини від неї (за винятком продукції та сировини, що пройшли обробку методом, який гарантує руйнування вірусу вказаного захворювання).

З прийняттям цього рішення, всі попередні рішення Головного державного інспектора ветеринарної медицини України та його заступників в частині обмеження ввезення з цієї країни в Україну (у зв'язку з реєстрацією захворювання на заразний вузликовий дерматит великої рогатої худоби) живих тварин, генетичного матеріалу, продукції та сировини отриманих з них, вважати такими, що втратили чинність.

Ввезення з цієї країни інших вантажів, підконтрольних Державній службі ветеринарної медицини, здійснювати відповідно до Ветеринарних вимог щодо імпорту в Україну об'єктів державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду.

 

Заступник Головного
державного інспектора
ветеринарної медицини України

М. В. Білоус
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали