ГОЛОВНИЙ ДЕРЖАВНИЙ ІНСПЕКТОР ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ УКРАЇНИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 02.11.2011 р. N 174

Державній митний службі України
Державній прикордонній службі України

Щодо заходів з недопущення занесення збудника АЧС на територію України

У зв'язку із реєстрацією африканської чуми свиней в особистому підсобному господарстві у м. Курськ Російської Федерації (85 км від Державного кордону з Україною) та враховуючи, що основними причинами поширення хвороби в РФ стали безконтрольне переміщення хворих тварин, сировини і продукції тваринного походження, що містять збудника хвороби, зобов'язую:

1. Забезпечити неухильне виконання рішень ДНПК при Кабінеті Міністрів України від 26.04.2010 N 1, від 06.09.2010 N 2, від 10.01.2011 N 1, від 26.08.2011 N 2, особливу увагу звернути на вжиття необхідних заходів для недопущення занесення на територію України збудника африканської чуми свиней, у першу чергу, на Державному кордоні України в Харківській, Сумській та Чернігівській областях.

2. Забезпечити дієвий контроль за недопущенням ввезення, в т. ч. несанкціонованого, на територію України тварин, продукції та сировини з них з неблагополучних щодо африканської чуми свиней територій.

Вилучати продукти тваринного походження з ручної поклажі і багажу громадян, що прибувають на територію України з неблагополучних округів Російської Федерації всіма видами транспорту та організувати їх знищення, забезпечити пропуск пасажирів та екіпажів транспортів через дезінфікуючі килимки.

Забезпечити здійснення державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду в пунктах пропуску через Державний кордон України за недопущенням ввезення на територію України тварин, продукції та сировини з них з неблагополучних щодо африканської чуми свиней територій.

Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Головний державний інспектор
ветеринарної медицини України

І. Ю. Бісюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали