Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо заповнення таблиці 7 додатка 4 звіту з ЄСВ

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 03.01.2020 р. N 2800-050101-8/321

Щодо заповнення таблиці 7 додатка 4 звіту з ЄСВ

Пенсійний фонд України розглянув <...> звернення <...> та повідомляє в межах своєї компетенції.

Відповідно до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. N 435 (Порядок N 435), <...> (далі - Порядок), таблиця 7 додатка 4 до Порядку (Порядок N 435) формується та подається страхувальниками в разі визначення страхувальниками періодів (строків) трудової або іншої діяльності, що відповідно до законів, якими встановлюються умови пенсійного забезпечення, відмінні від умов загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зараховуються при визначенні права на відповідну пенсію.

Відомості про осіб, які перебувають у відпустці по догляду за дитиною до трьох років та з трьох до шести років, в таблиці 7 додатка 4 до Порядку (Порядок N 435) подаються на загальних підставах.

В таблиці 7 додатка 4 до Порядку (Порядок N 435) в Реквізиті 15 "N наказу про проведення атестації робочого місця" зазначається номер наказу про проведення атестації робочого місця, проведення якої передбачає, зокрема, санітарно-гігієнічні дослідження виробничого середовища, важкості й напруженості трудового процесу, за якими підтверджується право працівника на пільги та компенсації, пов'язані із зайнятістю в несприятливих умовах праці, для працівників за Списками N 1 (Постанова N 461) і 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників (Постанова N 461), затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 24 червня 2016 р. N 461 "Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах" (далі - Постанова КМУ).

В Реквізиті 16 "Дата наказу про проведення атестації робочого місця" зазначається дата наказу про проведення атестації робочого місця, проведення якої передбачає, зокрема, санітарно-гігієнічні дослідження виробничого середовища, важкості й напруженості трудового процесу, за якими підтверджується право працівника на пільги та компенсації, пов'язані із зайнятістю в несприятливих умовах праці, для працівників за Списками N 1 (Постанова N 461) і 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників (Постанова N 461), затвердженими Постановою КМУ.

В Реквізитах 12, 13 таблиці 7 додатка 4 до Порядку (Порядок N 435) заповнюється варіант необхідної одиниці виміру та фактична тривалість спеціального стажу за кодом підстави: заповнюється один із можливих показників фактичної тривалості стажу для конкретної підстави за умовами праці, тобто: кількість днів або годин і хвилин в залежності від діючого обліку праці у страхувальника в звітному році для конкретної застрахованої особи, які відпрацьовано в умовах праці, що надають підстави для зарахування спеціального стажу.

 

Заступник Голови правління

І. Ковпашко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали