ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 15.05.2012 р. N 17-08/1201-6840

Щодо застосування КЕКВ

<...>

Згідно з наказом Державного комітету України з фізичної культури і спорту від 06.05.98 р. N 917 <...>, видатки на проведення спортивних змагань та навчально-тренувальних зборів розраховуються виходячи з кількості учасників, тривалості заходів та місця їх проведення.

Учасниками заходу вважаються спортсмени, тренери, судді та інші учасники, які згідно з Положенням про проведення змагання або списковим складом учасників навчально-тренувального збору включені до затвердженого відповідним наказом списку осіб, що беруть участь у заході.

У разі відсутності з об'єктивних причин можливості та доцільності організації повноцінного харчування виплата вартості харчування проводиться готівкою.

Інструкцією щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженою наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 р. N 333 (Наказ N 333) <...>, передбачено, що за кодом економічної класифікації видатків 1133 "Продукти харчування" здійснюються видатки на придбання продуктів харчування та/або оплата послуг з харчування для лікувально-профілактичних закладів, будинків-інтернатів, загальноосвітніх навчальних закладів, дитячих будинків, дитячих дошкільних установ, профтехучилищ, вищих навчальних закладів та інших установ (організацій) згідно із законодавством.

За КЕКВ 1134 "Оплата послуг (крім комунальних)" здійснюються видатки на оплату послуг з харчування на період проведення заходу; оплату проїзду, добових, проживання та інших витрат відповідно до законодавства тренерів, суддів, інших учасників навчально-тренувальних зборів, змагань, олімпіад, наукових конференцій тощо, які надають послуги відповідно до укладених угод (пп. 7.1.3.4 "г" (Наказ N 333), "х" (Наказ N 333)).

Таким чином, видатки на забезпечення продуктами харчування або виплату компенсації за них на період проведення заходу необхідно здійснювати за КЕКВ 1134 "Оплата послуг (крім комунальних)".

 

Перший заступник Голови

О. Даневич

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали