Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо застосування кодів економічної класифікації видатків

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 19.07.2019 р. N 16-06-06/12433

Державна казначейська служба України розглянула лист <...> щодо застосування кодів економічної класифікації видатків та в межах компетенції повідомляє.

Відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Міністерства фінансів України від 12.03.2012 N 333 (Наказ N 333), зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 27.03.2012 за N 456/20769, економічна класифікація видатків бюджету призначена для чіткого розмежування видатків бюджетних установ та одержувачів бюджетних коштів за економічними характеристиками операцій, які здійснюються відповідно до функцій держави та місцевого самоврядування.

За кодом економічної класифікації видатків 2260 "Видатки та заходи спеціального призначення" здійснюються видатки на придбання, утримання та ремонт засобів і майна зв'язку спеціального призначення, спеціальної електронно-обчислювальної техніки та апаратури спеціального призначення, яка використовується для потреб зв'язку спеціального призначення.

За кодом економічної класифікації видатків 3100 "Придбання основного капіталу" передбачаються видатки на придбання або створення основних засобів, окремих інших необоротних матеріальних активів, придбання нематеріальних активів.

Так, за кодом економічної класифікації видатків 3160 "Придбання землі та нематеріальних активів" здійснюється придбання програмного забезпечення для комп'ютерної та обчислювальної техніки, оплата послуг із створення програмного забезпечення (програмних продуктів, інформаційних систем та комплексів, баз даних, web-сторінок/сайтів/порталів тощо) за умови передачі майнових прав власності замовнику.

Враховуючи вищевикладене, придбання (створення) програмного забезпечення, за умови передачі майнових прав власності замовнику, має здійснюватись за кодом економічної класифікації видатків 3160 як придбання нематеріального активу.

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали