МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ТА БУДІВНИЦТВА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.02.2011 р. N 23-13/1052/0/6-11

<...>

Трудові відносини працівників усіх підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, виду діяльності і галузевої належності регулюються нормами Кодексу законів про працю України.

У трудовому законодавстві відсутнє поняття "аутстафінг" і, відповідно, відсутні законодавчі норми, які регулюють його питання.

Однак, зважаючи на те, що законодавчої заборони щодо застосування роботодавцем механізму "аустафінгу" немає, на сьогодні такий механізм найму працівників в Україні застосовується, зокрема у сфері побутових послуг.

Проте застосування "аустафінгу" у сфері капітального будівництва є проблематичним, що зумовлено особливостями будівельного виробництва.

Оскільки суть "...

 

Доступ до документа «Лист Міністерства регіонального розвитку та будівництва України від 08.02.2011 № 23-13/1052/0/6-11 Щодо застосування механізмів "аустафінгу" у будівельному виробництві без законодавчого регламентування» обмежений. Весь текст доступний користувачам Норматив PRO.

 

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали