ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
ДЕПАРТАМЕНТ МИТНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА СТАТИСТИКИ

ЛИСТ

від 01.11.2011 р. N 18/15-16-6798-ЕП

Начальнику Київської регіональної митниці
Начальникам митниць

Щодо застосування спеціальної санкції

Наступним повідомляємо, що згідно зі статтею 37 Закону України "Про зовнішньоекономічну діяльність", наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 26.10.2011 N 168 (Перелік N 168) застосовано спеціальну санкцію - індивідуальний режим ліцензування зовнішньоекономічної діяльності до суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності за порушення законодавства України.

Розгляд зовнішньоекономічних контрактів і видача разових ліцензій на право здійснення зовнішньоекономічних операцій суб'єктами ЗЕД, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування, здійснюється в межах компетенції, передбаченої Положенням про порядок видачі разових (індивідуальних) ліцензій, затвердженимнаказом Мінекономіки від 17.04.2000 N 47.

Про факти порушення законодавства України при здійсненні зовнішньоекономічних операцій вітчизняними суб'єктами, до яких застосована спеціальна санкція - індивідуальний режим ліцензування, оперативно інформувати Департамент митних інформаційних технологій та статистики (тел. (044) 481-19-38).

Додаток: дані підприємств в електронному вигляді знаходяться у файлі 168.xls.

 

Перший заступник
начальника Департаменту

О. О. Ніколайчук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали