Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо затвердження завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості для оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у місцевих державних адміністраціях

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 27.12.2017 р. N 44-р/з

Щодо затвердження завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості для оцінювання результатів службової діяльності державних службовців у місцевих державних адміністраціях

Відповідно до пункту 3 частини третьої статті 13 Закону України від 10 грудня 2015 року N 889-VIII "Про державну службу" НАДС роз'яснює.

Відповідно до статті 44 Закону України "Про державну службу" результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар'єри, виявлення потреби у професійному навчанні.

Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців затверджується Кабінетом Міністрів України.

Пунктом 2 постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року N 640 "Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців" (Постанова N 640) установлено, що визначення завдань і ключових показників результативності, ефективності та якості проводиться у грудні 2017 року.

Згідно із пунктом 8 Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року N 640 (Постанова N 640) (далі - Типовий порядок) оцінювання проводиться на підставі ключових показників результативності, ефективності та якості службової діяльності державного службовця (далі - ключові показники), визначених з урахуванням його посадових обов'язків, а також дотримання ним загальних правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції.

Відповідно до пункту 29 Типового порядку (Постанова N 640) завдання погоджуються безпосереднім керівником після їх обговорення з державним службовцем.

Пунктом 30 Типового порядку (Постанова N 640) передбачено, що завдання і ключові показники визначаються:

державним службовцям, які займають посади державної служби категорії "Б" та обіймають посади керівників самостійних структурних підрозділів або прирівняні до них посади, - керівником державної служби;

державним службовцям, які займають інші посади державної служби категорій "Б" і "В", - безпосереднім керівником за погодженням з керівником самостійного структурного підрозділу (якщо він не є безпосереднім керівником такого державного службовця).

Згідно зі статтею 11 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" керівники структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій призначаються на посаду та звільняються з посади головами відповідних державних адміністрацій.

Пунктом 101 Типового положення про структурний підрозділ місцевої державної адміністрації, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 2012 року N 887 (Постанова N 887), передбачено, що керівник структурного підрозділу місцевої держадміністрації, утвореного як юридична особа публічного права, здійснює повноваження з питань державної служби та організації роботи інших працівників цього підрозділу.

Законом України від 09 листопада 2017 року N 2190-VIII "Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби" (Закон N 2190-VIII), який набрав чинності 15 листопада 2017 року, внесено зміни до Закону України "Про державну службу" (далі - Закон).

Відповідно до вказаних змін дія Закону не поширюється на голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників.

Згідно зі статтею 17 Закону повноваження керівника державної служби здійснюють у місцевих державних адміністраціях:

керівник апарату - в апараті місцевої державної адміністрації та її структурних підрозділах (крім структурних підрозділів зі статусом юридичних осіб публічного права);

керівник структурного підрозділу зі статусом юридичної особи публічного права - у такому підрозділі.

Враховуючи викладене, на думку НАДС, на період повідомлення голів місцевих державних адміністрацій про зміну істотних умов праці вони мають виконувати повноваження керівника державної служби, в тому числі у грудні 2017 року визначити завдання і ключові показники результативності, ефективності та якості службової діяльності для керівників самостійних структурних підрозділів місцевої державної адміністрації та керівника апарату місцевої державної адміністрації.

Керівники самостійних структурних підрозділів місцевої державної адміністрації зі статусом юридичної особи публічного права мають визначити завдання і ключові показники результативності, ефективності та якості службової діяльності державних службовців таких підрозділів.

 

Голова

К. О. Ващенко
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали