РАДА СУДДІВ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

від 25 травня 2012 року N 26

Заслухавши та обговоривши інформацію секретаря Ради суддів України Козир Т. П. щодо затвердження змін до Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року N 30 (із змінами), погодженого Державною судовою адміністрацією України 26 листопада 2010 року (далі - Положення про автоматизовану систему документообігу суду), відповідно до статті 113, частини п'ятої статті 127 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та Положення про Раду суддів України, затвердженого X позачерговим з'їздом суддів України 16 вересня 2010 року, Рада суддів України вирішила:

1. Інформацію секретаря Ради суддів України Козир Т. П. щодо затвердження змін до Положення про автоматизовану систему документообігу суду узяти до відома.

2. Внести зміни до Положення про автоматизовану систему документообігу суду (додаток N 1).

3. Державній судовій адміністрації України привести локальні нормативно-правові акти у відповідність до вимог Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

4. Доручити Державній судовій адміністрації України розмістити на офіційному веб-порталі судової влади України та направити судам загальної юрисдикції для використання в роботі зміни до Положення про автоматизовану систему документообігу суду.

 

Голова
Ради суддів України

Я. М. Романюк


 

Додаток N 1
до рішення Ради суддів України
25.05.2012 N 26


ПОГОДЖЕНО
Наказ Державної судової адміністрації України

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Ради суддів України
25.05.2012 N 26


Зміни до Положення про автоматизовану систему документообігу суду, затвердженого рішенням Ради суддів України від 26 листопада 2010 року N 30, зі змінами, внесеними рішеннями Ради суддів України від 24 грудня 2010 року N 33, від 21 січня 2011 року N 4, від 24 червня 2011 року N 28 (Рішення N 28) та від 23 грудня 2011 року N 70

I. Підпункт 2.8.4 пункту 2.8 Положення викласти у такій редакції:

"2.8.4. Кожній судовій справі надається єдиний унікальний номер, який формується автоматизованою системою автоматично в суді першої інстанції та залишається незмінним незалежно від проходження справи в інстанціях. Структура єдиного унікального номера справи є такою: код суду першої інстанції (три цифри) / номер справи за порядком у поточному році / рік реєстрації (дві цифри). Наприклад: 512/363/12.

У місцевих загальних судах структура єдиного унікального номера справи є такою: код суду першої інстанції (три цифри) / номер справи за порядком у поточному році / рік реєстрації (дві цифри) - вид судочинства.

Справи адміністративного судочинства позначаються літерою - а, кримінального - к, про адміністративні правопорушення - п, цивільного - ц, г - господарського.

Наприклад: 512/363/12-к".

II. У підпункті 2.8.5 пункту 2.8 Положення абзац другий викласти у такій редакції:

"Автоматизованою системою може автоматично формуватися номер провадження справи, необхідний для діловодства відповідного суду. Цей номер може містити, зокрема, індекс, код суду, номер справи за порядком у поточному році, рік реєстрації, інші дані, необхідні для діловодства відповідного суду.".

III. У абзаці другому пункту 2.9 Положення слова "номера провадження" замінити словами "єдиного унікального номера".

IV. У підпункті 3.1.14 пункту 3.1 Положення абзац "період - останні 365 днів, але не раніше дати початку роботи з автоматизованою системою" викласти у такій редакції:

"період - з початку поточного року до дня, в якому здійснюється автоматичний розподіл судових справ, включно, але не раніше дати початку роботи з автоматизованою системою".

V. Зміни до Положення набирають чинності з 1 січня 2013 року, крім змін до підпункту 3.1.14 пункту 3.1 Положення, які набирають чинності з дня, наступного за днем їх затвердження Радою суддів України та відповідного погодження Державною судовою адміністрацією України.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали