ОФІС ВЕЛИКИХ ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ ДЕРЖАВНОЇ ФІСКАЛЬНОЇ СЛУЖБИ

ІНДИВІДУАЛЬНА ПОДАТКОВА КОНСУЛЬТАЦІЯ

від 12.05.2017 р. N 157/ІПК/28-10-01-03-11

Щодо зазначення коду послуг у податковій накладній

Законом України від 21 грудня 2016 року N 1797-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України від 02.12.2010 N 2755-VI (далі - Кодекс) щодо покращення інвестиційного клімату в Україні" (Закон N 1797-VIII), зокрема внесено зміни до пп. "і" п. 201.1 ст. 201 Кодексу, згідно з якими при складанні податкової накладної (Наказ N 1307) запроваджено обов'язкове заповнення коду товару згідно з УКТ ЗЕД (Тарифи N 584-VII), а для послуг - код послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

Питання визначення відповідності товарів коду згідно з УКТ ЗЕД (Тарифи N 584-VII) та коду послуги згідно з Державним класифікатором продукції та послуг та зазначення такого коду при оформленні документів, у тому числі податкових накладних (Наказ N 1307), які складаються платником податку під час здійснення операцій з постачання товарів та послуг, повідомляємо, що згідно з нормами чинного законодавства платники податку зобов'язані самостійно декларувати свої податкові зобов'язання (ст. 36 Кодексу) та повинні самостійно визначати відповідність здійснюваних ними операцій тим, які передбачені чинним законодавством.

Отже, при складанні податкової накладної (Наказ N 1307) за операціями з постачання товарів та послуг платник податку самостійно визначає відповідність таких кодів і певному коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД (Тарифи N 584-VII), коду послуг - згідно з Державним класифікатором продукції та послуг.

У разі виникнення необхідності визначення відповідності товарів певному коду товарної класифікації згідно з УКТ ЗЕД (Тарифи N 584-VII) товариство може звернутися до Торгово-промислової палати України (її регіональних відділень) або науково-дослідного інституту судових експертиз. З питань визначення кодів послуг згідно з Державним класифікатором продукції та послуг доцільно звернутися до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали