Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо зберігання товарів

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 01.11.2010 р. N 11/7-10.17/13240-ЕП

Керівникам регіональних митниць, митниць 


Щодо зберігання товарів

З метою підвищення облікової дисципліни та посилення контролю за збереженням товарів і транспортних засобів, вилучених та прийнятих для зберігання митними органами відповідно до законодавства, повідомляємо наступне.

Статтями 166 та 168 Митного кодексу України (далі - МК України) визначено товари і транспортні засоби, що підлягають обов'язковій передачі митним органам для зберігання та можуть зберігатися на складах митних органів.

Відповідно до статті 167 Митного кодексу України під складами митних органів розуміються приміщення, резервуари, криті та відкриті майданчики, які належать митним органам або використовуються ними і спеціально обладнані для зберігання товарів.

Разом з цим слід зауважити, що розміщення, зберігання та випуск товарів зі складу митного органу за своїм змістом не належать до звичайних господарських операцій, оскільки такі дії відповідно до митного законодавства супроводжуються певними митними процедурами.

Зокрема, згідно з частиною першою статті 171 МК України товари, що зберігаються підприємствами на складах митних органів під митним контролем, можуть бути видані їм лише після їх митного оформлення.

З огляду на наведене митним органам при зберіганні товарів і транспортних засобів на складах, які використовуються ними в установленому порядку, слід у відповідних договорах передбачити, що товари, які зберігаються у приміщенні (резервуарі, на території), перебувають під митним контролем.

Інформація направляється для використання в роботі.

 

Заступник Голови Служби 

С. М. Сьомка 


 
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали