Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо зберігання витягу з протоколу

ДЕРЖАВНА КАЗНАЧЕЙСЬКА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 08.08.2018 р. N 15-14/175-13094

Щодо зберігання витягу з протоколу

(Витяг)

Державна казначейська служба України розглянула запит <...> щодо зберігання витягу з протоколу оцінки виконання своїх повноважень головними бухгалтерами бюджетних установ та в межах компетенції повідомляє.

Вимоги щодо ведення та зберігання особових справ державних службовців, а також перелік документів, з яких формуються особові справи, передбачено Порядком ведення та зберігання особових справ державних службовців, затвердженим наказом Національного агентства України з питань державної служби від 22.03.2016 р. N 64 (Порядок N 64) <...>.

Разом з тим звертаємо увагу, що конкретних вимог щодо зберігання витягу з протоколу оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень законодавством не передбачено.

<...> з питання щодо зберігання витягу з протоколу оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень необхідно звернутись до Міністерства юстиції України.

 

Перший заступник Голови

В. Дуда
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали