СХІДНА МИТНИЦЯ

ЛИСТ

від 23.12.2011 р. N 11-7/16377-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць

Наступним інформуємо Вас, що за результатами проведеного аналізу ситуації щодо здійснення попереднього документального контролю (далі - ПДК) в пунктах пропуску через державний кордон України, розташованих в зоні діяльності Східної митниці встановлено, що у більшості випадків у перевізників, які переміщують товари через митний кордон України, відсутні документи, подання яких передбачено Порядком здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 N 1030.

З метою формування тек дозвільних документів та прискорення здійснення митних процедур в пунктах пропуску, просимо Вас провести роботу із суб'єктами ЗЕД, які перебувають на обліку в зоні діяльності підпорядкованих митниць та переміщують товари, що підлягають державному контролю у формі ПДК, щодо надання Східній митниці дозвільних документів, визначених пунктом 4 Порядку, або забезпечення перевізників такими документами.

Забезпечення наявності до моменту перетину транспортними засобами з товарами державного кордону у пунктах пропуску Східної митниці належним чином завірених копій дозвільних документів, які отримуються підприємствами від уповноважених державних контролюючих органів, для здійснення контролю, дасть можливість прискорити проведення митних процедур в тому числі завдяки мінімізації випадків припинення ПДК.

Для подальшого інформування зацікавлених осіб повідомляємо, що зазначені вище документи для здійснення контролю необхідно направляти на адресу Східної митниці (83048, м. Донецьк, пров. Ніколенко, 9).

Заздалегідь вдячні за співпрацю.

З повагою,

 

Т. в. о. начальника
Східної митниці

І. І. Михальков

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали