КИЇВСЬКА ОБЛАСНА МИТНИЦЯ

ЛИСТ

від 23.12.2011 р. N 16-44/20-10456-ЕП

Начальникам регіональний митниць, митниць

Інформуємо Вас, що аналіз ситуації щодо здійснення попереднього документального контролю у пункті пропуску митного поста "Бориспіль-аеропорт" Київської обласної митниці свідчить, що у перевізників, які переміщують вантажі в режимі "імпорт" відсутні документи, подання яких передбачено пунктом 4 Порядку здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 N 1030.

В таких випадках, відповідно до пункту 7 Порядку, здійснення попереднього документального контролю припиняється.

Враховуючи викладене та з метою прискорення здійснення митних процедур в пункті пропуску, просимо Вас провести роботу із суб'єктами ЗЕД, які переміщують товари, що підпадають під державний контроль у формі попереднього документального контролю в пункті пропуску "Бориспіль".

З метою уникнення черг в пунктах пропуску на кордоні по причині відсутності дозвільних документів для проведення попереднього документального контролю, просимо Вас, в разі виникнення таких фактів, направляти реквізити таких суб'єктів ЗЕД безпосередньо з пункту пропуску засобами електронного зв'язку на поштову скриньку чергового відділу контролю за переміщенням товарів "12500 VKPT", засобами телефонного зв'язку тел/факс: (044) 281-74-10 або оперативному черговому митниці на поштову скриньку "12500 oper cherg", тел/факс: (044) 281-72-16.

З повагою,

 

Заступник начальника митниці

Д. М. Башкіров

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали