ПІВДЕННА МИТНИЦЯ

ЛИСТ

від 23.12.2011 р. N 21/26-04/20168-ЕП

Начальникам регіональних митниць, митниць

Аналіз ситуації щодо здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України, розташованих в зоні діяльності Південної митниці показує наявність фактів відсутності документів, у перевізників, які переміщують товари в режимі "імпорт", подання яких передбачено пунктом 4 Порядку здійснення попереднього документального контролю в пунктах пропуску через державний кордон України (далі - Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 N 1030.

В зв'язку із цим, відповідно до пункту 7 Порядку, посадовими особами Південної митниці, здійснення попереднього документального контролю припиняється.

З метою забезпечення прискорення пропуску товарів, що підлягають державним видам контролю у формі попереднього документального контролю, в пунктах пропуску у зоні діяльності Південної митниці, для відповідного прискорення здійснення митних процедур, просимо проінформувати усіх суб'єктів ЗЕД у зоні діяльності Вашої митниці, про необхідність подання під час переміщення товарів на митну територію України дозвільних документів, необхідних для проведення попереднього документального контролю.

Для формування тек із зразками дозвільних документів, що визначені пунктом 4 Порядку, просимо Вас провести роботу із суб'єктами ЗЕД, які акредитовані в зоні діяльності Ваших митниць та переміщують товари через пункти пропуску Південної митниці, про надання Південній митниці відповідних документів.

Заздалегідь вдячні за співпрацю та порозуміння.

З повагою,

 

Заступник начальника митниці

В. А. Жук

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали