Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо змін у структурі та штатному розписі Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення прав громадян з боку правоохоронних органів Генеральної прокуратури України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2019 року N 78шц

З метою удосконалення організації роботи, керуючись ст. ст. 8 (Перелік N 1697-VII), 9 (Перелік N 1697-VII) та 14 Закону України "Про прокуратуру" (Перелік N 1697-VII), наказую:

1. Ліквідувати у структурі та штатному розписі Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення прав громадян з боку правоохоронних органів Генеральної прокуратури України четвертий відділ процесуального керівництва.

Його загальну чисельність 4 одиниці зарахувати до резерву Генеральної прокуратури України з відповідним фондом заробітної плати.

2. Скоротити у штатному розписі Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення прав громадян з боку правоохоронних органів Генеральної прокуратури України 3 одиниці, які зарахувати до резерву Генеральної прокуратури України з відповідним фондом заробітної плати, у тому числі посади:

- провідний спеціаліст першого відділу процесуального керівництва

- 1

- провідний спеціаліст другого відділу процесуального керівництва

- 1

- провідний спеціаліст третього відділу процесуального керівництва

- 1

3. Утворити у структурі та штатному розписі Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення прав громадян з боку правоохоронних органів Генеральної прокуратури України відділ організаційно-аналітичного та документального забезпечення.

3.1. Установити у штатному розписі новоутвореного відділу за рахунок резерву Генеральної прокуратури України 5 одиниць з відповідним фондом заробітної плати, у тому числі посади:

- начальник відділу (посада державної служби)

- 1

- прокурор відділу

- 1

- головний спеціаліст

- 3

4. Установити у штатному розписі Департаменту процесуального керівництва у кримінальних провадженнях про катування та інші серйозні порушення прав громадян з боку правоохоронних органів Генеральної прокуратури України за рахунок резерву Генеральної прокуратури України 2 одиниці з відповідним фондом заробітної плати, у тому числі посади:

- прокурор першого відділу процесуального керівництва

- 1

- прокурор третього відділу процесуального керівництва

- 1

5. Внести відповідні зміни до наказів Генерального прокурора України від 16.07.2015 N 55шц (Наказ N 55шц) та N 56 шц.

 

Генеральний прокурор України

Р. Рябошапка
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали