Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо змін у структурі та штатному розписі Генеральної прокуратури України

ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 31 жовтня 2019 року N 82шц

З метою удосконалення організації роботи Генеральної прокуратури України, керуючись ст. ст. 9 (Перелік N 1697-VII) та 14 Закону України "Про прокуратуру" (Перелік N 1697-VII), наказую:

1. Ліквідувати у структурі та штатному розписі Генеральної прокуратури України відділ приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації Департаменту нагляду за додержанням законів у кримінальному провадженні та координації правоохоронної діяльності, в тому числі посади:

начальник відділу

- 1

прокурор

- 5

Його загальну штатну чисельність 6 одиниць з відповідним фондом заробітної плати зарахувати до резерву Генеральної прокуратури України.

2. Утворити у структурі та штатному розписі Генеральної прокуратури України відділ приймання, опрацювання та аналізу оперативної інформації управління аналітичного забезпечення діяльності Генерального прокурора Департаменту інформаційно-аналітичного та організаційного забезпечення, контролю виконання та перевірок стану організації прокурорської роботи.

2.1. Установити у штатному розписі новоутвореного відділу за рахунок резерву Генеральної прокуратури України 6 одиниць з відповідним фондом заробітної плати, у тому числі посади:

начальник відділу (посада працівника, який виконує функції з обслуговування)

- 1

заступник начальника відділу (посада працівника, який виконує функції з обслуговування)

- 1

провідний інспектор

- 4

Всього по відділу:

- 6

3. Внести відповідні зміни до наказів Генерального прокурора України від 16.07.2015 N 55шц (Наказ N 55шц) та N 56-шц.

 

Генеральний прокурор України

Р. Рябошапка
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали