Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо змін, внесених до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року N 490

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 28.05.2019 р. N 3304-04/22177-06

Органам державної влади,
органам місцевого самоврядування,
установам, організаціям, підприємствам та іншим суб'єктам сфери публічних закупівель

Щодо змін, внесених до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року N 490

З 03.05.2019 набув чинності наказ Міністерства економічного розвитку і торгівлі України (далі - Мінекономрозвитку) від 21.03.2019 N 463 "Про внесення змін до наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року N 490" (Наказ N 463) (далі - Наказ), яким унесено зміни до форм документів у сфері публічних закупівель, затверджених наказом Мінекономрозвитку від 22.03.2016 N 490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель" (Форма N 490).

Так, Наказом (Наказ N 463) внесені зміни до форм документів у сфері публічних закупівель, які передбачають доповнення форм новими пунктами, зокрема, "Вид предмета закупівлі", "Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)", "Джерело фінансування закупівлі", "Номер додаткової угоди", "Сума договору після внесення змін". "Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін".

При цьому згідно з інформацією, наданою державним підприємством "ПРОЗОРРО", на веб-порталі Уповноваженого органу з питань закупівель відображення полів "Вид предмета закупівлі", "Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків)", "Номер додаткової угоди", "Сума договору після внесення змін" завершені та доступні до заповнення замовниками, а також оновлено друковані форми з їх наявністю.

Разом з цим інші вищезазначені пункти відображені в таких полях:

- "Конкретна назва предмета закупівлі (Джерело фінансування закупівлі)";

- "Опис змін, що внесені до істотних умов договору (Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг після внесення змін)".

З огляду на викладене у друкованих формах документів у сфері публічних закупівель заповнена інформація буде відображена у вказаних полях з урахуванням змін, внесених Наказом.

Додатково інформуємо, що відповідно до пункту 1 Наказу (Наказ N 463) в абзаці другому пункту 2 наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 22 березня 2016 року N 490 "Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель" (Форма N 490), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 березня 2016 року за N 449/28579, слова "електронний цифровий підпис" замінено словами "кваліфікований електронний підпис посадової особи".

Одночасно зазначаємо, що листи Міністерств не встановлюють норм права, носять рекомендаційний та інформативний характер.

 

Директор департаменту
регулювання публічних закупівель
Мінекономрозвитку України

Л. Лахтіонова
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали