Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо зміни процедури проведення конкурсу на зайняття посади державної служби з 26 вересня 2019 року

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

РОЗ'ЯСНЕННЯ

від 26.09.2019 р. N 76-р/з

Щодо зміни процедури проведення конкурсу на зайняття посади державної служби з 26 вересня 2019 року

Відповідно до пункту 3 частини третьої статті 13 Закону України "Про державну службу" НАДС роз'яснює.

Конкурс на зайняття посад державної служби проводиться відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року N 246 (Постанова N 246) (далі - Порядок).

Постановою Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року N 844 (Постанова N 844) внесено зміни до Порядку (Постанова N 246), які суттєво впливають на процедуру конкурсного добору. Згадана постанова набрала чинності 26 вересня 2019 року.

При цьому слід врахувати, що саме дата набрання чинності зазначеною постановою (Постанова N 844) є початком для виникнення, зміни чи припинення прав та обов'язків відповідних суб'єктів правовідносин.

Статтею 58 Конституції України встановлено, що закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом'якшують або скасовують відповідальність особи.

У Рішенні Конституційного Суду України від 09 лютого 1999 року по справі N 1-7/99 (справа про зворотну дію в часі законів та інших нормативно-правових актів) визначено, що дію нормативно-правового акта в часі треба розуміти так, що вона починається з моменту набрання цим актом чинності і припиняється з втратою ним чинності, тобто до події, факту застосовується той закон або інший нормативно-правовий акт, під час дії якого вони настали або мали місце.

Таким чином, конкурсний відбір на зайняття посад державної служби, який розпочався до 26 вересня 2019 року має закінчитися відповідно до Порядку (Постанова N 246), що діяв у редакції до 26 вересня 2019 року.

Звертаємо увагу, що пунктом 11 Порядку (Постанова N 246) (у редакції станом на 26 вересня 2019 року) передбачено, що служба управління персоналом державного органу, в якому оголошено конкурс на зайняття посад категорії "Б" або "В", самостійно розміщує через особистий кабінет на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС, наказ (розпорядження) про оголошення конкурсу та умови його проведення, не пізніше ніж протягом наступного робочого дня з дня підписання відповідного наказу (розпорядження).

У разі виявлення розбіжності між інформацією, зазначеною в наказі (розпорядженні) про оголошення конкурсу та умовах його проведення, та інформацією, розміщеною на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС, служба управління персоналом державного органу протягом 24 годин після її розміщення може виправити таку розбіжність. Про оновлення інформації повідомляються особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі.

Після оприлюднення інформації про оголошення конкурсу на Єдиному порталі вакансій державної служби НАДС така інформація може бути оприлюднена на офіційному веб-сайті відповідного державного органу, інших веб-сайтах та в засобах масової інформації.

Також повідомляємо, що відповідно до пункту 19 Порядку (Постанова N 246) (у редакції станом на 26 вересня 2019 року) для участі у конкурсі на зайняття посади державної служби особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби, подає через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС необхідну інформацію, а не перелік документів, який передбачався раніше.

Разом з тим звертаємо увагу, що особа, яка бажає взяти участь у конкурсі на зайняття посади державної служби категорії "Б" або "В", до 31 грудня 2019 року може подати необхідну інформацію до конкурсної комісії особисто або надіслати її поштою. Зазначене право особи закріплено у пункті 2 постанови Кабінету Міністрів України від 25 вересня 2019 року N 844 (Постанова N 844).

 

Заступник Голови НАДС

А. Заболотний
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали