Шановні партнери! Всі ціни, інформація про наявність та терміни доставки документів актуальні.


Додаткова копія: Щодо зміни рахунків відповідно до вимог стандарту IBAN

НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 14.08.2019 р. N 55-0050/41940

Операційний департамент

Учасникам НПС "ПРОСТІР"

Щодо зміни рахунків відповідно до вимог стандарту IBAN

Розрахунковий банк Національної платіжної системи "Український платіжний простір" (далі - НПС "ПРОСТІР") повідомляє про те, що відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 28.12.2018 N 162 "Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні" (Постанова N 162) (зі змінами) банки України зобов'язані з 05.08.2019 до 31.10.2019 самостійно здійснити зміну діючих рахунків, які відкриті в банках та відкривати нові рахунки виключно відповідно до вимог стандарту IBAN. З 01.11.2019 використання такого стандарту буде обов'язковим для банків та їх клієнтів при здійсненні переказів коштів у національній та іноземній валютах, в тому числі при проведенні розрахунків між учасниками НПС "ПРОСТІР".

Зважаючи на вищевикладене, просимо клієнтів, що є учасниками НПС "ПРОСТІР", надати номера нових рахунків у стандарті IBAN, що зазначені у Договорах про проведення розрахунків між учасниками НПС "ПРОСТІР", для подальшої коректної роботи за цими Договорами.

Про зміну рахунків Національного банку України відповідно до вимог стандарту IBAN буде повідомлено під час укладення додаткових договорів в частині зміни рахунків.

 

Директор
Операційного департаменту

С. Подік
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали