Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо зупинення дії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) ТОВ "КУА "ПАРТНЕР-ІНВЕСТ"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 10 січня 2017 року N 5

Щодо зупинення дії ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) ТОВ "КУА "ПАРТНЕР-ІНВЕСТ"

Відповідно до підпункту 1 пункту 1 розділу VII Ліцензійних умов провадження професійної діяльності на фондовому ринку (ринку цінних паперів) - діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами), затверджених рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 23 липня 2013 року N 1281 (Умови N 1281), зареєстрованих в Міністерстві юстиції України від 12 вересня 2013 року за N 1576/24108 (зі змінами) (далі - Ліцензійні умови), Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) вирішила:

1. Зупинити дію ліцензії на провадження професійної діяльності на фондовому ринку - діяльності з діяльності з управління активами інституційних інвесторів (діяльності з управління активами) серії АЕ N 294663 від 30.01.2015 р., виданої ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ПАРТНЕР-ІНВЕСТ" (місцезнаходження: 25002, місто Кіровоград, вулиця Орджонікідзе, будинок 7, офіс 416, ідентифікаційний код юридичної особи 36200098), на підставі підпункту 1 пункту 1 розділу VII Ліцензійних умов (Умови N 1281), у зв'язку з несплатою фінансової санкції, що була застосована до нього при провадженні професійної діяльності, протягом 3 місяців з дати винесення відповідної постанови про накладення санкції за правопорушення на ринку цінних паперів N 477-ЦА-УП-КУА від 25 серпня 2016 року, на строк до отримання Комісією відповідного платіжного документа про сплату зазначеної фінансової санкції.

2. Департаменту інформаційних технологій (Є. Фоменко) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії.

3. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Комісії.

4. Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів (О. Симоненко) забезпечити внесення відповідних змін до ліцензійного реєстру професійних учасників ринку цінних паперів.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії О. Панченка.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали