НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 27 червня 2018 року N 441

Щодо зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку стосовно цінних паперів, випущених корпоративними інвестиційними фондами

Відповідно до пункту 30 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", у зв'язку із виявленням Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) порушень вимог пункту 4 частини другої статті 39 Закону України "Про інститути спільного інвестування" (Закон N 5080-VI) та з метою захисту прав інвесторів у цінні папери Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зупинити з 28 червня 2018 року внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів щодо акцій корпоративних інвестиційних фондів, згідно переліку, що додається.

2. Заборонити ПАТ "Національний депозитарій України" (ІКЮО - 30370711) та депозитарним установам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери у депозитарній системі України, здійснювати облікові операції з цими цінними паперами, крім операцій, пов'язаних з їх викупом та спадкуванням/правонаступництвом.

3. Зобов'язати ПАТ "Національний депозитарій України невідкладно довести до відома депозитарних установ, що здійснюють облік прав власності на цінні папери емітентів у депозитарній системі України, дане рішення Комісії.

4. Асоціації "Українські фондові торговці" (ІКЮО - 33338204), Українській асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ) (ІКЮО - 23152037), Професійній асоціації учасників ринків капіталу та деривативів (ПАРД) (ІКЮО - 24382704) довести до відома членів відповідних асоціацій інформацію про дане рішення Комісії.

5. ПАТ "Національний депозитарій України" у триденний термін з моменту отримання ним копії цього рішення повідомити Комісію про його виконання.

6. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку Комісії (О. Симоненко) протягом п'яти робочих днів забезпечити відправлення у встановленому порядку копії цього рішення Товариствам згідно переліку, що додається (додаток 1), та ПАТ "Національний депозитарій України".

7. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку Комісії (О. Симоненко) протягом трьох робочих днів повідомити про прийняте рішення Асоціацію "Українські фондові торговці", Українську асоціацію інвестиційного бізнесу (УАІБ), Професійну асоціацію учасників ринків капіталу та деривативів (ПАРД).

8. Департаменту інформаційних технологій (Є. Фоменко) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії.

9. Управлінню міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Комісії.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії І. Назарчука.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
27 червня 2018 року N 441

Перелік Товариств, яким з 28.06.2018 зупинено внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів щодо акцій корпоративних інвестиційних фондів, крім операцій, пов'язаних з їх викупом та спадкуванням/правонаступництвом

N з/п

Код за ЄДРПОУ

Назва товариства

1

39789356

АТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "Ф'ЮЧЕРС"

2

33695430

ВАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "ІНВЕСТ.КОМ"

3

40966833

АТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СОТІС"

4

38408328

ПАТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ПРУДЕНЦІЙНА СТРАХОВА ПЛАТФОРМА"

5

38348369

ПАТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "АЛЬПАРІ ПЛЮС"

6

36926999

ПАТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СТАНДАРТ ПРЕМІУМ"
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали