НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 31 липня 2018 року N 529

Щодо зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку стосовно цінних паперів, випущених корпоративними інвестиційними фондами

Відповідно до пункту 30 статті 8 Закону України "Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні", у зв'язку із виявленням Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку (далі - Комісія) порушень вимог пункту 4 частини другої статті 39 Закону України "Про інститути спільного інвестування" (Закон N 5080-VI) та з метою захисту прав інвесторів у цінні папери Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Зупинити з 01 серпня 2018 року внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів щодо акцій корпоративних інвестиційних фондів, згідно переліку, що додається.

2. Заборонити ПАТ "Національний депозитарій України" (ІКЮО - 30370711) та депозитарним установам, що здійснюють облік прав власності на цінні папери у депозитарній системі України, здійснювати облікові операції з цими цінними паперами, крім операцій, пов'язаних з їх викупом та спадкуванням/правонаступництвом.

3. Зобов'язати ПАТ "Національний депозитарій України невідкладно довести до відома депозитарних установ, що здійснюють облік прав власності на цінні папери емітентів у депозитарній системі України, дане рішення Комісії.

4. Асоціації "Українські фондові торговці" (ІКЮО - 33338204), Українській асоціації інвестиційного бізнесу (УАІБ) (ІКЮО - 23152037), Професійній асоціації учасників ринків капіталу та деривативів (ПАРД) (ІКЮО - 24382704) довести до відома членів відповідних асоціацій інформацію про дане рішення Комісії.

5. ПАТ "Національний депозитарій України" у триденний термін з моменту отримання ним копії цього рішення повідомити Комісію про його виконання.

6. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку Комісії (О. Симоненко) протягом п'яти робочих днів забезпечити відправлення у встановленому порядку копії цього рішення Товариствам згідно переліку, що додається (додаток 1), та ПАТ "Національний депозитарій України".

7. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку Комісії (О. Симоненко) протягом трьох робочих днів повідомити про прийняте рішення Асоціацію "Українські фондові торговці", Українську асоціацію інвестиційного бізнесу (УАІБ), Професійну асоціацію учасників ринків капіталу та деривативів (ПАРД).

8. Департаменту ліцензування професійних учасників фондового ринку Комісії (О. Симоненко) забезпечити оприлюднення цього рішення на офіційному веб-сайті Комісії.

9. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити опублікування цього рішення в офіційному друкованому виданні Комісії.

10. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Комісії І. Назарчука.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 31 липня 2018 р. N 45

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку
31 липня 2018 року N 529

Перелік Товариств, яким з 01.08.2018 зупинено внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів щодо акцій корпоративних інвестиційних фондів, крім операцій, пов'язаних з їх викупом та спадкуванням/правонаступництвом

N
з/п

Код за ЄДРПОУ

Назва товариства

1

34656779

ПАТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "ПРЕМ'ЄР ЕСТЕЙТ ІНВЕСТМЕНТ"

2

34730109

ПАТ "ДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ІНТЕРВАЛЬНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СОЦІНВЕСТ-ГАРАНТ"

3

37500377

ПАТ "ЗАКРИТИЙ НЕДИВЕРСИФІКОВАНИЙ ВЕНЧУРНИЙ КОРПОРАТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ФОНД "СЕРТЕЗА"

4

37193993

ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "РОСУКРІНВЕСТ"

5

35918704

ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Капітал Інвест"

6

38489009

ПАТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "Альпарі фактор фінанс"
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали