ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА В М. КИЄВІ

ЛИСТ

від 22.03.2012 р. N 1463/10/06-406

Відповідно до п. 185.1 ст. 185 розділу V Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. N 2755-VI (далі - Кодекс) об'єктом обкладення податком на додану вартість є операції платників податку з постачання товарів та послуг, місце постачання яких розташоване на митній території України, відповідно до статті 186 цього Кодексу.

При цьому згідно з пп. 197.1.10 п. 197.1 ст. 197 Кодексу звільняються від обкладення податком на додану вартість операції платників податку з постачання послуг з поховання та постачання ритуальних товарів державними та комунальними службами.

Таким чином, операції з постачання послуг з поховання та постачання ритуальних товарів звільняються від обкладення податком на додану вартість тільки, якщо таке постачання здійснюється державними та комунальними службами.

Разом із тим повідомляємо, що відповідно до пп. 14.1.172 п. 14.1 ст. 14 Кодексу податкова консультація - допомога контролюючого органу конкретному платнику податків стосовно практичного використання конкретної норми закону або нормативно-правового акта з питань адміністрування податків чи зборів, контроль справляння яких покладено на такий контролюючий орган.

При цьому згідно зі ст. 52 Кодексу за зверненням платників податків контролюючі органи безкоштовно надають консультації з питань практичного застосування окремих норм податкового законодавства.

Податкова консультація має індивідуальний характер і може використовуватися суто платником податків, якому надано таку консультацію.

Ураховуючи зазначене вище, для одержання податкової консультації платники податків повинні індивідуально звертатися до органів державної податкової служби за місцем своєї реєстрації.

 

Заступник Голови

О. Онищенко

 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали