Шановні партнери! Вимушені повідомити, що в зв'язку зі зміною собівартості, з 1 березня будуть підвищені ціни на ДСТУ та ДБН


Додаткова копія: Щодо звіту пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Екостарт" ПрАТ "Компанія з управління активами "Карпати-інвест"

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 4 жовтня 2018 року N 699

Щодо звіту пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Екостарт" ПрАТ "Компанія з управління активами "Карпати-інвест"

Відповідно до пункту 5 розділу V Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.07.2013 N 1338 (Положення N 1338) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.08.2013 за N 1475/24007 (зі змінами), звіту пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Екостарт" ПрАТ "Компанія з управління активами "Карпати-інвест", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Інформацію щодо звіту пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Екостарт" (код ЄДРІСІ - 23300621) ПрАТ "Компанія з управління активами "Карпати-інвест" (ідентифікаційний код - 22334753) взяти до відома.

2. Уповноваженій особі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (О. Симоненко) видати розпорядження стосовно відповідності пайового венчурного інвестиційного фонду недиверсифікованого виду закритого типу "Екостарт" ПрАТ "Компанія з управління активами "Карпати-інвест" вимогам щодо мінімального обсягу активів пайового фонду.

3. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити протягом п'яти робочих днів з дати видачі розпорядження опублікування його в друкованому офіційному виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Панченка.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 04 жовтня 2018 р. N 59
 
 
Copyright © 2003-2019 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали