НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

РІШЕННЯ

від 2 жовтня 2018 року N 678

Щодо звіту ПАЙОВОГО ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВЕРЕС" НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВИДУ ЗАКРИТОГО ТИПУ ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ЄВРОІНВЕСТ"

Відповідно до пункту 5 розділу V Положення про порядок розміщення, обігу та викупу цінних паперів інституту спільного інвестування, затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 30.07.2013 N 1338 (Положення N 1338) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 28.08.2013 за N 1475/24007 (зі змінами), звіту ПАЙОВОГО ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВЕРЕС" НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВИДУ ЗАКРИТОГО ТИПУ ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ЄВРОІНВЕСТ", Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку вирішила:

1. Інформацію щодо звіту ПАЙОВОГО ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВЕРЕС" НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВИДУ ЗАКРИТОГО ТИПУ (код ЄДРІСІ - 23300528) ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ЄВРОІНВЕСТ" (ідентифікаційний код - 33547481) взяти до відома.

2. Уповноваженій особі Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (О. Симоненко) видати розпорядження стосовно відповідності ПАЙОВОГО ВЕНЧУРНОГО ІНВЕСТИЦІЙНОГО ФОНДУ "ВЕРЕС" НЕДИВЕРСИФІКОВАНОГО ВИДУ ЗАКРИТОГО ТИПУ ТОВ "КОМПАНІЯ З УПРАВЛІННЯ АКТИВАМИ "ЄВРОІНВЕСТ" вимогам щодо мінімального обсягу активів пайового фонду.

3. Департаменту міжнародної співпраці та комунікацій (О. Юшкевич) забезпечити протягом п'яти робочих днів з дати видачі розпорядження опублікування його в друкованому офіційному виданні Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку О. Панченка.

 

Голова Комісії

Т. Хромаєв

 

Протокол засідання Комісії
від 02 жовтня 2018 р. N 58
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали