РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

ОСТАТОЧНЕ РІШЕННЯ

Справа "Блінова проти України"

(Заява N 2248/06)

26 квітня 2012 року

Стислий виклад.

У травні 1994 року заявниця звернулася до суду з позовом до своїх сусідів про поновлення меж земельної ділянки. 29 серпня 2005 року Верховний Суд України ухвалив остаточне рішення в справі.

Таким чином, провадження у справі з дати набуття Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) чинності для України тривало близько восьми років у судах трьох інстанцій.

До Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) заявниця скаржилася за п. 1 ст. 6 Конвенції на тривалість провадження у її справі. Також заявниця подавала інші скарги за Конвенцією.

З огляду на обставини справи, зокрема, неодноразові призначення проведення судових експертиз в справі, Європейський суд встановив порушення п. 1 ст. 6 Конвенції в зв'язку з незабезпеченням національними судами розгляду справи в розумний строк.

Розглянувши справу, Європейський суд одноголосно:

1. "1. Оголошує скаргу заявниці за пунктом 1 статті 6 Конвенції щодо надмірної тривалості провадження прийнятною, а решту скарг у заяві - неприйнятними;

2. Постановляє, що мало місце порушення пункту 1 статті 6 Конвенції.".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали