РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Боговін проти України та інші заяви"

(Заява N 19328/07 та 3 інші заяви)

5 червня 2012 року

Стислий виклад.

Заявники скаржились до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на затримку виконання рішень, ухвалених на їхню користь. Деякі заявники також стверджували про інші порушення.

Уряд направив до Європейського суду декілька односторонніх декларацій врегулювання скарг заявників. Цими деклараціями Уряд визнав надмірну тривалість виконання рішень, ухвалених на користь заявників, та запропонував виплатити заявникам залишок заборгованості за цими рішеннями та певні суми відшкодування за їхнє тривале невиконання.

Заявники не погодились на умови декларацій з різних підстав та просили Європейський суд продовжити розгляд їхніх справ.

Європейський суд, звернувши увагу на те, що Уряд однозначно визнає надмірну тривалість виконання рішень, ухвалених на користь заявників, а також що суми відшкодування, які Уряд запропонував заявникам, є співмірними з сумами, які Європейський суд присуджує у подібних справах, вирішив, що немає підстав продовжувати розгляд скарг заявників.

Ретельно дослідивши решту скарг деяких заявників у світлі всіх настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією або протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом, Європейський суд одноголосно:

"Вирішує об'єднати заяви;

Бере до уваги умови декларацій Уряду держави-відповідача та поправок до них стосовно скарг заявників на затримку виконання рішень, ухвалених на їхню користь;

Вирішує відповідно до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції вилучити заяви з реєстру справ в частині вищезгаданих скарг.

Оголошує решту скарг у заявах неприйнятними".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали