РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Чернова проти України"

(Заява N 16429/04)

17 квітня 2012 року

Стислий виклад.

Заявниця скаржилася до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за п. 1 ст. 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод (далі - Конвенція) на надмірну тривалість провадження в її справі. Заявниця подала також інші скарги за Конвенцією.

9 березня 2011 року Уряд повідомив Європейський суд про умови односторонньої декларації щодо врегулювання скарги заявниці на тривалість провадження.

Заявниця не погодилася з умовами односторонньої декларації, запропонованими Урядом.

Європейський суд, взявши до уваги характер визнання Уряду держави-відповідача, яке міститься в декларації, а також те, що сума відшкодування, запропонована Урядом заявниці, співмірна з сумами, які присуджуються Європейським судом в подібних справах, вирішив, що немає підстав продовжувати розгляд скарги заявниці щодо тривалості провадження.

Ретельно дослідивши решту скарг заявниці у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, на скільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією та протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарги, запропоновані Урядом, Європейський суд одноголосно:

"Бере до уваги умови декларації Уряду держави-відповідача щодо надмірної тривалості цивільного провадження;

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ в частині вищезазначеної скарги відповідно до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали