РАДИ ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Демченко проти України та інші заяви"

(Заява N 39896/05 та інші заяви)

10 квітня 2012 року

Стислий виклад.

Заявники скаржилися до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на тривале невиконання національних рішень, ухвалених на їхню користь. Деякі заявники також стверджували про інші порушення.

Уряд повідомив Європейському суду про свої умови щодо врегулювання скарг заявників на невиконання національних рішень, ухвалених на їхню користь, та запропонував виплатити заявникам залишок заборгованості за цими рішеннями, який підлягає виплаті, та певні суми відшкодування за їх тривале невиконання.

Деякі заявники з різних підстав не погодилися з умовами декларацій Уряду та просили Європейський Суд продовжити розгляд їхніх справ; інші не надали жодних коментарів.

Європейський суд зазначив, що суми відшкодування, які держава запропонувала заявникам, відповідають сумам, які Європейський суд присуджує у подібних справах. Відповідно, немає підстав продовжувати розгляд скарг заявників.

Ретельно дослідивши решту скарг заявників у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку, що вони не виявляють будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом,

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"1. Вирішує об'єднати заяви;

2. Бере до уваги умови декларацій Уряду держави-відповідача стосовно скарг заявників на тривале невиконання національних рішень, ухвалених на їхню користь;

3. Вирішує відповідно до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції вилучити заяви з реєстру справ в частині вищезгаданих скарг;

4. Оголошує решту скарг у заявах неприйнятними.".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали