РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Єдноріг проти України"

(Заява N 50699/06)

6 грудня 2011 року

Стислий виклад.

Заявник скаржився до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) на тривалість проваджень в його справах. Заявник подавав також інші скарги.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови врегулювання скарги заявника в односторонньому порядку.

Заявник не погодився із запропонованими умовами.

Європейський суд зазначив, що сума відшкодування, яку Уряд запропонував заявнику, співмірна з сумами, які Європейський суд присуджує у подібних справах, і, відповідно, немає підстав продовжувати розгляд скарги на надмірну тривалість провадження.

Ретельно дослідивши решту скарг заявника у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарги, запропоновані Урядом, Європейський суд одноголосно:

"Бере до уваги умови декларації Уряду-відповідача стосовно скарги на надмірну тривалість цивільного провадження;

Вирішує у відповідності до підпункт "c" пункту 1 статті 37 Конвенції вилучити заяву з реєстру справ в частині вищезгаданої скарги;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними.".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали