РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Гайдученко та 7 інших заяв проти України"

(Заява N 31889/06 та 7 інших)

13 грудня 2011 року

Стислий виклад.

Заявники скаржилися до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на затримки виконання рішень судів, винесених на їх користь. Деякі з них подали також інші скарги.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови щодо врегулювання скарг заявників. Уряд запропонував виконати рішення, що залишаються невиконаними, та запропонував заявникам різні суми відшкодування.

Заявники не погодилися із запропонованими деклараціями з різних підстав і просили Європейський суд продовжити розгляд їх заяв або не надали жодних коментарів.

Європейський суд зазначив, що суми відшкодування, які держава запропонувала заявникам, відповідають сумам, які Європейський суд присуджує у подібних справах. Відповідно, немає підстав продовжувати розгляд скарг на затримки виконання рішень судів, ухвалених на їх користь.

Ретельно дослідивши решту скарг заявників у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Вирішує об'єднати заяви;

Бере до уваги умови декларацій Уряду держави-відповідача стосовно скарг заявників щодо тривалого виконання рішень національних судів, винесених на їх користь;

Вирішує вилучити заяви з реєстру справ в частині вищезгаданих скарг відповідно до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали