РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Кальянов проти України"

(Заява N 34307/08)

3 листопада 2011 року

Стислий виклад.

У червні 2001 року заявник звернувся до суду з цивільним позовом до приватної агрофірми З. про стягнення заборгованості із заробітної плати.

18 жовтня 2005 року справа заявника була розглянута по суті судом, який частково задовольнив його позовні вимоги.

20 грудня 2005 року та 19 грудня 2007 року апеляційний суд Полтавської області та Верховний Суд України, відповідно, залишили рішення від 18 жовтня 2005 року без змін.

Заявник скаржився до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на тривалість провадження у його справі, невиконання рішення, винесеного на його користь.

Держава запропонувала свої умови врегулювання скарг заявника на тривалість провадження в односторонньому порядку. Держава запропонувала виплатити заявнику 600 євро як відшкодування будь-якої матеріальної та моральної шкоди, в тому числі компенсації судових витрат.

Заявник не погодився з запропонованими умовами.

З огляду на характер умов односторонньої декларації Європейський суд зауважив, що запропонований державою розмір відшкодування є належним, оскільки він відповідає розміру відшкодування, що присуджується у подібних справах.

У цьому зв'язку Європейський суд зазначив, що немає підстав надалі продовжувати розгляд справи заявника в цій частині.

РОЗГЛЯНУВШИ УМОВИ ВИРІШЕННЯ СКАРГ ЗАПРОПОНОВАНІ УРЯДОМ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Бере до уваги умови декларації Уряду держави - відповідача щодо тривалості провадження у справі заявника, а також засоби забезпечення дотримання зазначених у декларації зобов'язань;

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ стосовно скарги щодо тривалості провадження відповідно до підпункту (c) пункту 1 статті 37 Конвенції;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали