РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Литовченко та інші проти України"

(Заява N 35174/06)

10 травня 2012 року

Стислий виклад.

Заявниці скаржилися за пунктом 1 статті 6 Конвенції на надмірну тривалість провадження в їхній справі. Заявниці також подали інші скарги.

Уряд направив Суду свої односторонні декларації з метою врегулювання порушеного заявницями питання тривалості провадження. Уряд запропонував виплатити заявницям певні суми відшкодування за надмірну тривалість провадження в їхній справі.

Заявниці не надали коментарів щодо декларацій Уряду.

Враховуючи характер умов декларацій Уряду, а також беручи до уваги суми запропонованого відшкодування, які є співмірними з сумами, що присуджуються у подібних справах, Суд не вважає виправданим подальший розгляд заяви в частині, що стосується скарги на надмірну тривалість (підпункт "c" пункту 1 статті 37 Конвенції).

Ретельно дослідивши решту скарг заявниць у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплювалися його компетенцією, Суд дійшов висновку про відсутність ознак будь-яких порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши справу, Європейський суд одноголосно:

"Бере до уваги умови декларацій Уряду щодо надмірної тривалості цивільного провадження;

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ в частині вищезазначеної скарги відповідно до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали