РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Людмила Єгупова проти України та інші заяви"

(Заява N 21013/07)

5 червня 2012 року

Стислий виклад.

Заявники скаржилися до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на затримки виконання національних рішень, ухвалених на їхню користь. Деякі заявники також подали інші скарги за Конвенцією.

Уряд направив до Європейського суду односторонні декларації з метою вирішення справ заявників. Уряд визнав надмірну тривалість виконання рішень, ухвалених на користь заявників, зобов'язався виконати рішення, які досі підлягають виконанню, а також запропонував сплатити заявникам певні суми відшкодування за тривале невиконання цих рішень.

Заявники погодилися з умовами декларацій, незважаючи на те, що деякі з них піддали сумніву виконання Урядом цих умов.

Європейський суд зазначив, що сторони фактично досягли дружнього врегулювання стосовно цих частин заяв, відтак вони мають бути вилучені з реєстру справ.

Ретельно дослідивши решту скарг заявників у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

РОЗГЛЯНУВШИ СПРАВУ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Вирішує об'єднати заяви;

Вирішує відповідно до пункту 3 статті 39 Конвенції вилучити заяви з реєстру справ в частині скарг на затримки виконання рішень, ухвалених на користь заявників;

Оголошує решту скарг у заявах неприйнятними".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали