РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Шевченко і Чаус проти України та інших 86 заяв"

(Заява N 12652/09 та 86 інших заяв)

13 грудня 2011 року

Стислий виклад.

Заявники скаржилися до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на тривале невиконання рішень, винесених на їх користь.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови щодо врегулювання скарг заявників на невиконання рішень національних судів, винесених на їх користь. Уряд запропонував виплатити заявникам залишок заборгованості за рішеннями національних судів, який підлягає виплаті, та певні суми відшкодування за тривале невиконання цих рішень.

Заявники не погодилися із запропонованими умовами декларації, вважаючи, що Уряд не дотримається її умов, та просили Суд продовжити розгляд справ.

Європейський суд, звернувши увагу на те, що Уряд однозначно визнає надмірну тривалість виконання рішень, винесених на користь заявників, та зобов'язується виплатити заявникам залишок заборгованості, а також, що суми відшкодування, які Уряд запропонував заявникам, відповідають сумам, які Європейський суд присуджує у подібних справах, вирішив, що немає підстав продовжувати розгляд скарг на тривалість виконання рішень судів.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Вирішує об'єднати заяви;

Бере до уваги умови декларації Уряду держави-відповідача;

Вирішує вилучити заяви з реєстру справ у відповідності до підпункту (c) пункту 1 статті 37 Конвенції".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали