РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Смірнов проти України та інші заяви"

(Заява N 38083/04)

5 червня 2012 року

Стислий виклад.

Заявники скаржилися до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на тривалість невиконання національних рішень, ухвалених на їхню користь. Деякі заявники також подавали інші скарги за Конвенцією про захист прав людини і основоположних свобод.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови щодо врегулювання скарг заявників на невиконання національних рішень, ухвалених на їхню користь. Уряд визнав надмірну тривалість виконання національних рішень, ухвалених на користь заявників, заявив готовність виконати рішення, які залишаються невиконаними, та сплатити певні суми відшкодування за тривале невиконання цих рішень.

Заявники не погодилися з умовами декларацій Уряду та просили Європейський суд продовжити розгляд їхніх справ або не надали жодних коментарів.

Європейський суд, звернувши увагу на те, що Уряд однозначно визнає надмірну тривалість виконання рішень, ухвалених на користь заявників, та зобов'язується виплатити заявникам залишок заборгованості, а також, що суми відшкодування, які Уряд запропонував заявникам, є співмірними з сумами, які Європейський суд присуджує у подібних справах, вирішив, що немає підстав продовжувати розгляд скарг заявників.

Ретельно дослідивши решту скарг деяких заявників у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом, Європейський суд одноголосно:

"Вирішує об'єднати заяви;

Бере до уваги умови декларацій Уряду щодо скарг заявників стосовно тривалого невиконання національних рішень, ухвалених на їх користь;

Вирішує у відповідності до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції вилучити заяви з реєстру справ в частині вищезгаданих скарг;

Оголошує решту скарг у заявах неприйнятними".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали