РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Вертовський проти України"

(Заява N 32086/10)

3 листопада 2011 року

Стислий виклад.

У грудні 2002 року заявник звернувся до суду з позовом про здійснення соціальних виплат у зв'язку з трудовим каліцтвом на виробництві. 18 січня 2010 року розгляд справи завершився винесенням остаточного рішення Верховним Судом України.

Заявник скаржився до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод на тривалість провадження та на результат провадження, стверджуючи, що національні суди неправильно застосували норми законодавства в його справі та прийняли необґрунтовані рішення.

Держава запропонувала свої умови врегулювання скарг заявника на тривалість провадження в односторонньому порядку. Держава запропонувала виплатити заявнику 1500 євро як відшкодування будь-якої матеріальної та моральної шкоди, в тому числі компенсації судових витрат.

Заявник не погодився з запропонованими умовами.

З огляду на характер умов односторонньої декларації Європейський суд зауважив, що запропонований державою розмір відшкодування є належним, оскільки він відповідає розміру відшкодування, що присуджується у подібних справах.

У цьому зв'язку Європейський суд зазначив, що немає підстав надалі продовжувати розгляд справи заявника в цій частині.

РОЗГЛЯНУВШИ УМОВИ ВИРІШЕННЯ СКАРГ, ЗАПРОПОНОВАНІ УРЯДОМ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Бере до уваги положення декларації Уряду держави - відповідача стосовно надмірної тривалості цивільного провадження;

Вирішує вилучити заяву з реєстру справ в тій мірі, в якій вона стосується вищезазначеної скарги, відповідно до підпункту (c) пункту 1 статті 37 Конвенції;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали