РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Жейда проти України та інші заяви"

(Заява N 13283/05)

13 грудня 2011 року

Стислий виклад.

Заявники скаржилися до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на затримки виконання рішень національних судів, винесених на їх користь. Деякі заявники також подали інші скарги.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови щодо врегулювання скарг заявників на невиконання рішень національних судів, винесених на їх користь. Уряд запропонував виплатити заявникам залишок заборгованості за рішеннями національних судів, який підлягає виплаті, та певні суми відшкодування за тривале невиконання цих рішень в обмін на відмову заявників від відповідних скарг.

Заявники погодилися із запропонованими умовами.

Європейський суд зазначив, що немає підстав продовжувати розгляд скарг на невиконання рішень судів, винесених на користь заявників.

Ретельно дослідивши решту скарг деяких заявників у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарг, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Вирішує об'єднати заяви;

Бере до уваги умови декларацій Уряду щодо скарг заявників стосовно затримки виконання рішень, винесених на їх користь;

Вирішує у відповідності до підпункту "c" пункту 1 статті 37 Конвенції вилучити заяви з реєстру справ в частині вищезгаданих скарг;

Оголошує решту скарг у заявах неприйнятними".

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали