РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа "Желіховський проти України та 5 інших заяв"

(Заява N 39928/05)

22 травня 2012 року

Стислий виклад.

Заявники скаржилися до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) на затримки виконання національних рішень, ухвалених на їхню користь. Деякі заявники також подали інші скарги за Конвенцією.

Уряд повідомив Європейський суд про свої умови врегулювання скарг заявників. Уряд визнав надмірну тривалість виконання рішень, ухвалених на користь заявників, та зобов'язався виконати рішення, які досі підлягають виконанню та за які відповідно до практики Європейського суду відповідальність несе держава. Уряд також зобов'язався сплатити всім заявникам певні суми відшкодування за тривале невиконання рішень.

Заявники погодилися з умовами декларацій, незважаючи на те, що деякі з них піддали сумніву виконання Урядом цих умов. Відповідно, Європейський суд вирішив, що сторони досягли дружнього врегулювання.

Ретельно дослідивши решту скарг заявників у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

РОЗГЛЯНУВШИ СПРАВУ, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Вирішує об'єднати заяви;

Вирішує відповідно до пункту 3 статті 39 Конвенції вилучити заяви з реєстру справ в частині скарг, що врегульовуються умовами декларацій Уряду;

Оголошує решту скарг у заявах неприйнятними".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали