РАДА ЄВРОПИ
ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД З ПРАВ ЛЮДИНИ

РІШЕННЯ

Справа"Ганчук проти України"

(Заява N 8428/07)

27 березня 2012 року

Стислий виклад.

Заявниця скаржилася до Європейського суду з прав людини (далі - Європейський суд) за пунктом 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (далі - Конвенція) на надмірну тривалість судового провадження в її справі, а також стверджувала про інші порушення Конвенції.

Уряд надіслав Європейському суду свої пропозиції щодо одностороннього врегулювання скарги заявниці.

Заявниця не погодилася з запропонованими умовами.

Європейський суд, взявши до уваги характер визнання Уряду-відповідача, що міститься в декларації, а також те, що сума відшкодування, яку Уряд запропонував заявниці, співмірна з сумами, які присуджуються Судом в подібних справах, вирішив, що немає підстав продовжувати розгляд вищевказаної скарги заявниці.

Ретельно дослідивши решту скарг заявниці у світлі всіх наявних матеріалів та настільки, наскільки вони охоплюються його компетенцією, Європейський суд дійшов висновку про відсутність будь-яких ознак порушень прав і свобод, передбачених Конвенцією чи протоколами до неї.

Розглянувши умови вирішення скарги, запропоновані Урядом, ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СУД ОДНОГОЛОСНО:

"Бере до уваги умови декларації Уряду-відповідача щодо надмірної тривалості цивільного провадження;

Вирішує у відповідності до підпункту "с" пункту 1 статті 37 Конвенції вилучити заяву з реєстру справ в частині вищезазначеної скарги;

Оголошує решту скарг у заяві неприйнятними.".
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали