НАЦІОНАЛЬНИЙ БАНК УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 26.01.2012 р. N 41-113/375-928

Департамент реєстрації, ліцензування та реорганізації банків

Керівникам банків України, територіальним управлінням Національного банку України

Стосовно надання інформації про структуру власності

Рішенням Комісії Національного банку України з питань нагляду та регулювання діяльності банків від 23 грудня 2011 року N 814 (Рішення N 814) здійснено розподіл банків на групи за розміром активів на 2012 рік.

Враховуючи вищезазначений розподіл, повідомляємо, що на виконання вимог пункту 2.7 Положення про порядок подання відомостей про структуру власності (далі - Положення про структуру), затвердженого постановою Правління Національного банку України від 08.09.2011 N 306 (Положення N 306) та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 18.10.2011 за N 1204/19942, письмовий висновок щодо наявності/відсутності фізичних осіб - власників істотної участі в банку, контролерів у юридичних осіб - власників істотної участі в банку та відомості про структуру власності банку станом на 1 січня поточного року згідно з додатком 1 до Положення про структуру (Положення N 306), що підтверджують цей висновок, на паперових носіях банки мають подати до 1 лютого до територіального управління Національного банку України за місцезнаходженням банку. Банки 1 та 2 груп, банки 3 та 4 груп з місцезнаходженням у м. Києві та Київській області подають такі документи до Національного банку.

До повідомлення додається схематичне зображення структури власності банку, що містить найменування кожної юридичної особи, прізвища, імена та по батькові кожної фізичної особи - власника істотної участі в банку та осіб, через яких ними прямо та/або опосередковано здійснюється володіння/контроль участю в банку, із зазначенням зв'язків між ними.

Про порядок надання банками зазначених відомостей в електронному вигляді буде повідомлено додатково.

 

Заступник Голови
Національного банку України

В. Л. Кротюк

 
 
 
Copyright © 2003-2018 document.UA. All rights reserved. При використанні матеріалів сайту наявність активного посилання на document.UA обов'язково. Законодавство-mirror:epicentre.com.ua
RSS канали